Master of Business Administration

علم داده

دانشگاه تیلبورگ

دانشگاه تیلبورگ

Netherlands, North Brabant, Tilburg

علوم داده لیسانس یک برنامه مشترک است که توسط دانشگاه تیلبورگ و دانشگاه فناوری آیندهوون اجرا می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، به شما یک دیپلم واحد به نام هر دو دانشگاه اعطا خواهد شد. این بدان معنی است که شما در سخنرانی در هر دو پردیس شرکت کنید. این رویکرد چند رشته ای برنامه را در نوع خود منحصر به فرد می کند.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 9100

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-09-01

تاریخ برگزاری

2023-05-01

درباره این دوره

در برنامه لیسانس آموزش داده انگلیسی در علوم داده ارائه شده توسط دانشگاه تیلبورگ، شما یاد می گیرید به تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده ها که جامعه امروز بر روی آن عمل می کند.  شما یاد می گیرید که روندها را برای کسب و کارها، سازمان های دولتی یا سازمان های غیرانتفاعی لکه دار کنید. علاوه بر طرف فنی برنامه، شما بر روی مسائل اجتماعی – حقوقی، اجتماعی، اخلاقی، کسب و کار، و کارآفرینی – مربوط به علم داده ها تمرکز خواهید کرد. سال اول بین دانشگاه ها پنجاه و پنجاه تقسیم می شود اما تلاش خواهیم کرد تا مطمئن شویم که سخنرانی و جدول زمانی امتحانی نیازی به شما ندارد که در یک روز در دو مکان باشید. شما حوزه مهم قانون و اخلاق را برای تبدیل شدن به یک دانشمند داده مسئول کاوش خواهید کرد. پس از سال اول، فرصت های بیشتری برای انتخاب انتخابی در برنامه درسی وجود دارد که در آن شما جنبه های حقوقی، ریاضی، آماری، فنی و کسب و کار تحقیقات داده ها را عمیق تر مطالعه می کنید. بنابراین انتخاب های شما تعیین می کند که در کدام دانشگاه در سخنرانی های بیشتری شرکت می کنید. از طریق این مشارکت ویژه، شما توسط متخصصان نه یک، بلکه دو دانشگاه تدریس می شود. ما می توانیم یک برنامه منحصر به فرد و چند رشته ای را به شما ارائه دهیم که علم داده ها را از دیدگاه گسترده ای از تخصص ها متمرکز می کند. این رویکرد چند رشته ای است که شما را منحصر به فرد در بازار کار و با ارزش زیادی به سازمان های کسب و کار و غیر انتفاعی به طور یکسان است. فرصت های شغلی بسیار خوبی برای دانشمندان داده وجود دارد. چشم انداز حرفه ای باانگلیسی خود را آموزش لیسانس در علوم داده ها، شما می توانید به عنوان یک دانشمند داده در مشاغل بین المللی کار می کنند. شما کسی هستید که می توانید سوالات درون یک سازمان را به مسائل فنی داده ها ترجمه کنید و برعکس . شما همچنین می توانید تصمیم به کار به عنوان یک کارآفرین داده، در حال اجرا شرکت علوم داده خود را، و یا به عنوان یک متخصص در یک شرکت بزرگتر است. از آنجا که علم داده ها در بسیاری از صنایع مهم است شما می توانید در طیف گسترده ای از شرکت ها و موسسات غیر انتفاعی / دولتی استخدام. شرکت ها ممکن است بخواهند بیشتر در مورد رفتار خرید مشتریان خود بدانند: به عنوان مثال، پلیس از داده های بزرگ برای تشخیص جرم استفاده می کند، و بهداشت و درمان داده های جهانی را به اشتراک می گذارد تا بتواند تحقیقات بهتری در مورد بیماری های نادر انجام دهد.

دوره ها عبارتند از: حساب دی حساب و علم داده ها برنامه نویسی فیزیک کاربردی / مقدمه ای بر کسب و کار و کارآفرینی برای داده های علم داده آمار گسسته ریاضیات داده ها Analytics for EngineersCognitive Science & AILinear AlgebraData Science EthicsDBL Data ChallengeStatistical Computing

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

شرایط پذیرش برای این  برنامه برای دانش آموزان بین المللی، به طور خلاصه:  شما دارای دیپلم متوسطه است که معادل دیپلم VWO هلند است.   نمونه هایی از دیپلم هایی که پذیرفته می شوند عبارتند از: کارشناسی بین المللی، کارشناسی اروپا و بیشتر دیپلم های دبیرستان اروپا که اجازه دسترسی مستقیم به یک دانشگاه را در کشور خودتان می دهد. کارشناسی بین المللی، کارشناسی اروپا. از آنجا که برنامه اقتصاد به طور کامل به زبان انگلیسی آموزش داده می شود، شما باید مهارت زبان انگلیسی خود را نشان دهید. ریاضیات نقش بسیار زیادی در برنامه Data Science دارد. یعنی در کنار داشتن دیپلم متوسطه که شما را برای دانشگاه تحقیقاتی آماده می کند، باید بتوانید ثابت کنید که سطح کافی از ریاضیات را داشته باشید.

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا