Master of Business Administration

علم داده

Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space دانشگاه

Spain, Catalonia, Barcelona

برنامه علوم داده دانش آموزان را برای تبدیل شدن به رهبران صنعت در این زمینه آماده می کند. استفاده از یک برنامه درسی نوآورانه، استادان با تجربه، تجربه دنیای واقعی، و شبکه ای از افراد هم فکر رانده شده این برنامه پیشگام این مرز جدید دانش انسانی است. توسعه مهارت های تحلیلی و برنامه نویسی مورد نیاز برای استخراج دانش ارزشمند از داده ها.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 19900

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-09-26

تاریخ برگزاری

2023-01-01

درباره این دوره

سال اول در سال اول، دانش آموزان دانش نظری پایه ای را که برای تبدیل شدن به دانشمندان داده نیاز دارند، به دست می دهند. این برنامه پایه ریاضی را می سازد که بر اساس آن دانش آموزان درک برنامه نویسی، آمار، یادگیری ماشین و مدیریت داده ها را در طول سال های بعد توسعه خواهند داد. دوره ها بیشتر به صورت سخنرانی و دوره های درس takeaway داده می شود.Modules:Mathematical Foundations Of ComputingFoundations of ProgrammingCalculusPractical UnixLinear AlgebraData Structures And AlgorithmsCombinatorics And نمودار سیستم عامل پایگاه داده سال 2 در سال دوم ، دانش آموزان یادگیری برنامه نویسی ، آمار ، و یادگیری ماشین علاوه بر دوره هایی که بیشتر پایه های ریاضی مورد نیاز خود را در علم داده ها تاسیس. سال دوم نیز شامل دوره هایی است که شروع به پوشش ابزارهای فوق العاده مفید علم داده و همچنین ابزارهای نوشتن فنی می کنند. بیشتر دوره ها نیاز به دوره های عملی و یک پروژه دوره ای دارند که دانش آموزان را قادر می سازد تا نسبت به چالش ها و رویکردهای مورد استفاده در این زمینه احساس کنند. دانش آموزان همچنین توسعه نرم افزار برای پروژه کپستون را آغاز خواهند کرد. تا پایان سال جاری دانش آموزان قادر خواهند بود برنامه بنویسند، از ابزارهای اولیه علم داده استفاده کنند و تجزیه و تحلیل داده ها را انجام دهند و در طول سال پایانی برنامه آماده مطالعه دوره های کاربردی خواهند بود.Modules:Probability TheoryJAVAIntroduction To StatisticsParallel and Distributed ComputingIntroduction To OptimisationMachine LearningPython for Massive Data تجزیه وتحلیل فرایندهای تصادف مقدمه ای بر شبکه های کامپیوتری محدب خوش بینی نوشتن ، مستند سازی ، Tex ، جاوادوک محاسباتی و پیچیدگی R ، MATLAB ، SPSS Introduction to CryptographyYear 2During the third, the final year, students will complete their studies of programming and data analysis and will primarily focus on applications of data science. این برنامه ارائه می دهد بسیاری از دوره های عملی و بین رشته ای. این دوره ها توسط محققان و متخصصانی آموزش داده می شود که دوره هایی را که چه به صورت آکادمیک تدریس می کنند و چه با به اشتراک گذاشتن تجربیات حرفه ای خود در زمینه خود تمرین می کنند. ماژول ها:نظریه اطلاعات نرم افزار فرآیند توسعه ماشین یادگیری نقشه برداری بهینه سازی در مقیاس بزرگ عملکرد بیونفورماتیک جهت دار ComputingBig Data & فناوری های نوظهورژنومیک محاسباتی مقدمه ای بر تحلیل تصویر طراحی تعامل الگوریتم های مدیریت پروژه فنی در داده های بیونفورماتیک VisualizationEconometricsLeadership & Group DynamicsWeb-GraphsText Mining

هدف ما تغییر شکل آموزش و پرورش است تا پایه و اساس آینده ای بهتر قرار گیرد. در اینجا این است که چگونه ما آن را در دانشگاه ما انجام دهد. 3تعداد ساعت دانش آموزان در کلاس هر روز صرف. بقیه وقت ها برای مطالعه، کار بر روی پروژه ها یا تعامل با همسالان و معلمان شان است. دانش آموزان آزادی و انعطاف پذیری دارند تا زمان خود را با نیازهای خود تطبیق دهند. 15 طولعمر هر ماژول یا کلاس. دانش آموزان یک کلاس را در یک زمان به مدت سه هفته، اجازه می دهد آنها را به تمرکز فشرده بر روی موضوع است. این اجازه می دهد تا برای هر دانش آموز به بیشتر از هر کلاس. 60 مقدارساعات تماس دانش آموزان با معلمان خود را در هر ماژول دریافت کنید. معلمان ما تعهداتی را برای آمدن و تدریس یک کلاس به مدت سه هفته و خود را به طور کامل در دسترس برای کمک به دانش آموزان خود را درک کلاس درس، کار از طریق پروژه ها، و یا کمک به دانش آموزان با پروژه های Capstone خود را برای فارغ التحصیلی.

درخواست سرمایه

بورسیه های مبتنی بر شایستگی این بورسیه ها تظاهرات یک دانشجو از پیشرفت تحصیلی فوق العاده یا پتانسیل رهبری را به رسمیت می شناسد. تمام متقاضیانی که درخواست می کنند واجد شرایط دریافت بورسیه مبتنی بر شایستگی هستند.بورسیه کار مطالعه مابا رهبران صنعت برای ارائه بورسیه کار مطالعه شریک شده است. دریافت کنندگان حمایت مالی برای تکمیل مدرک خود را دریافت می کنند در حالی که مهارت های خود را بر چالش های دنیای واقعی شرکت حامی آن ها اعمال می کنند.بورسیه های همکاری خالق این ها به دانشجویانی اعطا می شود که تجربه قبلی و مهارت های فعلی به آن ها اجازه می دهد در کنار کارکنان Harbour.Space پروژه های دانشگاهی کار کنند. دریافت کنندگان حمایت مالی دریافت می کنند و تجربه کاری دست به دست می دهند.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرایند پذیرش ما یک بررسی جامع از سطح آمادگی هر دانش آموز برای مطالعات بالاتر و پتانسیل برای یک حرفه موفق است. در حالی که ما بسیار انتخابی ما تصمیم گیری در بررسی نمرات و رونوشت به تنهایی پایه نیست. ما معتقدیم که نمرات و نتایج آزمون استاندارد شده گاهی به طور کامل نشان دهنده توانایی یک دانش آموز در کار بر روی یک پروژه و نوآوری نیست. ما در نظر گرفتن گواهی کلی، رونوشت، انگیزه و توصیه نامه ها و همچنین جوایز، دستاوردها و فعالیت های فوق برنامه. یکی از بخش های بسیار مهم درخواست دانش آموز پیشنهاد پروژه است. تمام برنامه های مدرک فنی ما (علوم کامپیوتر، علوم داده و امنیت سایبری) نیاز به دانش پایه ای قوی از ریاضیات دارند. اگر سطح ریاضی شما کافی نیست، شما برای اولین بار ممکن است فشرده بپیوندید، یک سال ریاضی مقدماتی به عنوان یک دوره زبان دوم (MSL) است.

شرایط شروع تحصیل

برنامه های کاربردی به صورت نورد پذیرفته می شوند، به این معنی که مهلت درخواست وجود ندارد.

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا