Master of Business Administration

علوم کامپیوتر

دانشگاه ایالتی کلرادو

دانشگاه ایالتی کلرادو

United States, Colorado, Fort Collins

علوم کامپیوتر در مورد ایجاد راه حل های نوآورانه برای مشکلات پیچیده و دنیای واقعی است. دانشجویان این رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه ایالتی کلرادو روش های محاسباتی گام به گام برای حل مشکلات را با رمزگذاری، ذخیره سازی، ردیابی و تبدیل اطلاعات مطالعه می کنند. 

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 31620

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-08-22

تاریخ برگزاری

2023-02-01

درباره این دوره

علوم کامپیوتر بسیار گسترده تر از فقط برنامه نویسی است. با نظریه و معماری دستگاه های محاسباتی، و ابزارها و شیوه هایی که برای طراحی و پیاده سازی نرم افزار به کار می رود، مطلع می شود. رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه ایالتی کلرادو پیشینه گسترده ای را در این زمینه در اختیار دانشجویان قرار می دهد در حالی که به طور همزمان به دانشجویان اجازه می دهد بر روی مناطق خاص تمرکز کنند. ما غلظت های زیر را ارائه می دهیم:هوش مصنوعی و یادگیری ماشین آموزش علوم کامپیوتر (آغاز پاییز 2022)سیستم های محاسباتی انسان-محور شبکه های محاسباتیو امنیت نرمافزار مهندسی علوم کامپیوتر عمومی بخش ارائه می دهد طیف گسترده ای از ارشد تخصصی -دوره های سطح که در آن دانش آموزان می توانند در عمق حوزه های مختلف علوم کامپیوتر از جمله کاوش: داده های بزرگ، شبکه های کامپیوتری، سیستم های توزیع شده، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، زیست شناسی محاسباتی / بیونفورماتیک، انسان-تعامل کامپیوتر، گرافیک، سیستم های پایگاه داده، کامپایلرهای، برنامه نویسی موازی، طراحی شی گرا، و موضوعات پیشرفته در الگوریتم ها و نظریه علوم کامپیوتر. نتایج یادگیری پساز تکمیل این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود:درک چگونگی استفاده از اصول محاسبات برای طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری و محاسباتی. به طور موثر در تیم ها کار کنید تا راه حل های محاسباتی برای مشکلات پیچیده را توسعه دهند. ارتباط ایده های فنی به طور موثر در نوشتن و کلامی. CS را به شیوه ای اخلاقی و مسئول اجتماعی تمرین کنید، با آگاهی از سوگیری ها که می تواند ناشی از استفاده بی رویه آنها باشد. با اطمینان تحصیلات تکمیلی یا اشتغال حرفه ای را در زمینه علوم کامپیوتر دنبال کنید. مشاغل بالقوه دانشجویان وفارغ التحصیلان علوم کامپیوتر ما در تقاضای بالا هستند. عملکرد اثبات شده آنها جذب بازدید سالانه توسط صنعت، سازمان های دولتی، و آزمایشگاه های تحقیقاتی را به خود جلب می کند. کارآموزی به آسانی در دسترس هستند به منظور افزایش مهارت های دانش آموزان و بازاری بودن. فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر عبارتند از: توسعه دهنده نرم افزار، برنامه نویس پایگاه داده، تحلیلگر سیستم های کامپیوتری، معمار شبکه، توسعه دهنده وب، تحلیلگر امنیت اطلاعات، دانشمند داده، کامپیوتر و مدیر سیستم های اطلاعاتی، مدیر پروژه فناوری اطلاعات، تحلیلگر امنیت سایبر، طراح UX، مهندس ابر، معمار سیستم ها، توسعه دهنده برنامه تلفن همراه، و مربی.

آنها غلظت های زیر را ارائه می دهند:هوش مصنوعی و یادگیری ماشین آموزش علوم کامپیوتر (آغاز پاییز 2022)سیستم های محاسباتیانسان-محور شبکه های محاسباتیو امنیتنرم افزار مهندسیعلوم کامپیوتر عمومی

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

تمام دانشجویان سال اول سال اول با استفاده از برنامه مشترک درخواست می کنند. بیانیه شخصی – آنچه ما آن را «بیانیه شخصی» می نامیم در برنامه مشترک «مقاله شخصی» نامیده می شود. این قطعه نوشتن کوتاه فرصت خود را برای کمک به ما درک آنچه شما را منحصر به فرد است، برای به اشتراک گذاشتن یک استعداد یا عنصر از هویت خود را که برای شما مهم است، برای توصیف آنچه شما در مورد پرشور هستند، و یا برای برجسته کردن دستاورد شما افتخار است.جدیدترین رونوشت ها یا برگه های علامت گذاری خود را ارسال کنید. ما در صورت لزوم مواد اضافی خواهیم خواست. تمام تصمیم گیری ها موقتی هستند تا یک فینال، رونوشت رسمی تایید فارغ التحصیلی دریافت می شود. تنها رونوشت هایی که مستقیماً از مدرسه ارسال می شوند یا مهر و مهر و موم شده رسمی محسوب می شوند. اگر یک رکورد به زبان انگلیسی نیست، یک ترجمه انگلیسی تحت اللفظی گواهی شده باید رونوشت را همراهی کند.

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا