Master of Business Administration

طراحی کسب و کار

Istituto Europeo Di Design (IED)

Istituto Europeo Di Design (IED)

Spain, Catalonia, Barcelona

 BA (Hons) در طراحی کسب و کار در Istituto Europeo Di Design (IED) آموزش هایی را برای دانش آموزان در زمینه های مدیریت، طراحی و فناوری برای راندن نوآوری در شرکت های قرن بیست و یکم فراهم می کند.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 16800

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-09-12

تاریخ برگزاری

2022-07-16

درباره این دوره

بازار کار امروز به طور فزاینده ای خواستار یک پروفایل حرفه ای جدید است که می تواند در تیم های چند رشته ای مسئول شناسایی فرصت های نوآوری، تولید ایده های خلاقانه و توسعه و اجرای استراتژی ها، محصولات یا خدمات جدید شرکت کند. BA (Hons) در طراحی کسب و کار در Istituto اروپا دی طراحی (IED) یک دوره برای مردم با هدف ایجاد سهم به بهبود جهان را از طریق کاربر پسند، فن آوری امکان پذیر و راه حل های قابل دوام برای شرکت ها است.برنامه سه ساله آن مجموعه ای از ابزارها و متدولوژی های طراحی را فراهم می کند که می تواند برای شرکت ها به منظور حل چالش ها و ایجاد راه حل های ارزشمند به کار گرفته شود. فرصت های شغلی پس از اتمام دوره، دانشجویان قادر خواهند بود استراتژی هایی را در زمینه های مختلف یک شرکت طراحی و مدیریت کنند تا ارزش افزوده ای برای یک کسب و کار ایجاد کنند و سود آن را افزایش دهند. آنها آماده خواهند بود تا این وظایف را در داخل یک شرکت چه به طور مستقیم و چه از یک استودیوی مشاوره یا طراحی استراتژیک به عهده ببرند. آموزش آنها به آنها این امکان را خواهد داد که در بخش های نوآوری کار کنند، عدم قطعیت های آینده را مدیریت کنند و استراتژی های نوآوری را در خود جای دهند. آنها همچنین یک ذهنیت کارآفرینانه را توسعه خواهند داد که به آنها اجازه طراحی کسب و کارها یا ایجاد استارت آپ ها را خواهد داد. آنها مهارت های مورد نیاز برای کار در سطح بین المللی در طراحی خدمات، طراحی استراتژیک، نوآوری، کارآفرینی و همچنین در زمینه ارتباطات، چه در شرکت ها و چه در مشاوره ها، آژانس ها و استودیوها را خواهند داشت.

سال اول بر مبانی طراحی، کسب و کار و فناوری تمرکز دارد. دانش آموزان طراحی را در سطوح گرافیکی و محصول و به عنوان یک عنصر کلیدی در ارتباطات کاوش می کنند. آن ها همچنین به مفهوم طراحی «متمرکز بر کاربر» نگاه می کنند. در حوزه کسب و کار بر چگونگی یافتن راه حل های نوآورانه برای چالش های پیچیده تمرکز می کنند.سال دوم  به نظر می رسد در عمق در مرحله تحقیق محصول و نمونه سازی و آشنا دانش آموزان با مفاهیم تجربه کاربر و طراحی خدمات به طوری که آنها می توانند یک دیدگاه کلی از فرایند طراحی به عنوان یک ابزار مدیریت مرکزی برای شرکت ها در هر زمینه به دست آوردن. علاوه بر این، دانشجویان بر روی فرایند تولید ایده و تعریف تمرکز می کنند، در حالی که عوامل مورد نیاز برای مدیریت جنبه های قانونی، مالی، برندسازی و ارتباطی کسب و کار را از نزدیک بررسی می کنند، با تأکید بر دنیای دیجیتال..

درخواست سرمایه

IED ارائه می دهد 182 بورسیه برای دوره های کارشناسی در ایتالیا و اسپانیا IED شبکه ارائه می دهد 182 بورسیه برای دوره های کارشناسی خود را در ایتالیا و اسپانیا برگزار شد.IED Italia and Accademia di Belle Arti Aldo Galli offer 152 scholarships for courses held in Milan, Cagliari,Florence, Rome, Turin and in Accademia di Belle Arti Aldo Galli in Como. مهلت اعمال 5 مه 2022.IED اسپانیا ارائه می دهد 30 بورسیه برای دوره های برگزار شده در مادرید، بارسلونا و بیلبائو. مهلت اعمال 5 آوریل 2022. IED یک شبکه بین المللی آموزش و پرورش با DNA ۱۰۰٪ ایتالیایی است که از سال ۱۹۶۶ در رشته های طراحی، مد، هنرهای تجسمی، ارتباطات و مدیریت صنعت کریاتیو به آموزش آندرسینگ می انجامد. نحوه مشارکت منوطبه ثبت نام در وب سایت IED است با دقت مقررات و توجیهی را بخوانید انتخاب دوره شما می خواهید برای درخواست وثبت نام منطقه دوره مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با به اشتراک گذاری افکار خود را درگیر. نقطه نظر خود را از طریق پروژه خود بیان کنید. نحوه درخواست بورسیه دوره های کارشناسی را یاد بگیرید: https://www.ied.edu/uncategorized/blog/undergraduate-scholarship-competition/22194

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

تکمیل بخش اطلاعات شخصی، پر کردن و امضای فرم پیش ثبت نام و ارسال آن به مدرسه همراه با مدارک مورد نیاز، ذکر شده در روش پذیرش از جمله شواهدی از دانش زبان دوره با توجه به برنامه انتخاب شده است.  IED پرونده شما را بررسی خواهد کرد و شما را شروع  به روند پذیرش. دانشجویان غیر اروپایی باید قبل از ورود به اسپانیا ویزا ترتیب داده باشند و در حال به دست آوردن NIE خود باشند.  تمام دانشجویانی که مدرک کارشناسی رسمی ot را اعمال می کنند باید تحت آزمون ورود ملی قرار گیرند.

رشته های مشابه

رشته سیاست، فلسفه و جامعه - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته (Hons) قانون با جرم شناسی (آنلاین)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی (بالا به بالا) (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-07-04

رشته بنیادهای پلیس

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-09

تاریخ شروع

2022-10-21

رشته روانشناسی (روانشناسی پزشکی قانونی) - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته قوانین

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-07-25

تاریخ شروع

2022-08-24

رشته بهداشت عمومی - نظریه سیستم های بهداشتی و تاکید بر عمل

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-21

تاریخ شروع

2023-05-01

رشته کلاسیک - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-01-06

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته ریاضیات

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته مددکار اجتماعی (آنلاین)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

نامشخص

تاریخ شروع

نامشخص

بازگشت به بالا