Master of Business Administration

مدیریت بازرگانی

کو لوون

کو لوون

Belgium, Brussels Capital Region, Brussels

مدیران کسب و کار مدیرانی هستند که می توانند در پاسخ به چالش ها و فرصت های اقتصادی تصمیم های استراتژیک آگاهانه بگیرند. لیسانس علوم در دوره مدیریت کسب و کار در KU Leuven به زبان انگلیسی تدریس می شود و تمرکز بین المللی قوی است. آن را با بهره گیری از دست در، ساختار دانشگاهی، و به دنبال ‘عمل به عنوان جهت گیری’ و ‘علم به عنوان بنیاد’ رویکرد.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 2000

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-09-26

تاریخ برگزاری

2023-03-01

درباره این دوره

در طول دوره کارشناسی علوم در مدیریت کسب و کار در KU Leuven شما به دست آوردن مهارت های لازم برای حل مشکلات کسب و کار به چالش کشیدن و همچنین به دست آوردن بینش قابل توجهی به چالش های خاص زندگی شرکت های بزرگ مواجه است.  شما برای یک حرفه امیدوار کننده (بین المللی) به لطف بینش های اقتصادی فعلی خود را، توانایی های مدیریت خود و مهارت های زبان خود را تنظیم شده است. نقاط قوت برنامه اداره کسب و کار ترکیبی از دانش علمی با کسب و کار جهت گیری است که متناسب با واقعیت روز به روز از جهان کسب و کار. این برنامه به شما یک بنیاد علمی ارائه می دهد که به شما کمک خواهد کرد که انتقادی و به شیوه ای حل مسئله فکر کنید. شما در آموزش و پرورش شرکت خواهد کرد که تمرین گرا است و مهارت هایی خواهد ساخت که در یک زمینه حرفه ای (در مورد ارتباطات، رهبری، استقلال، و کار گروهی) دستی خواهد آمد. این برنامه تمرکز بین المللی قوی دارد. دانش آموزان ما در برنامه های مبادله ای با شرکای متعدد در داخل و خارج از اروپا شرکت می کنند اما همچنین این امکان را دارند که در داخل بلژیک مبادله انجام دهند. دانش آموزان انتخاب شده می توانند مدرک دونفره را با مدرسه کسب و کار Kedge (مارسی) دنبال کنند.  اطلاعات بیشتر در مورد تجربیات مختلف بین المللی که دانشکده باید ارائه دهد را می توان در این وب سایت یافت . فرصت های شغلی اگر چه بسیاری از فارغ التحصیلان کارشناسی مدیریت کسب و کار در ادامه به مطالعات در سطح تحصیلات تکمیلی، مدرک لیسانس خود را قطعا ارزش در حق خود را در بازار کار امروز است. به عنوان فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت کسب و کار، شما جمع آوری طیف گسترده ای از دانش است که می تواند با موفقیت در طیف گسترده ای از مشاغل و بخش مانند بانک ها و شرکت های بیمه، خدمات مدنی، یکی از موسسات اروپایی و یا در شرکت خود را اعمال می شود.دیدار با دانش آموزان / فارغ التحصیلان ما و خواندن داستان های موفقیت و گواهی نامه های خود را. بالا Strenghtsتحقیقات دانشگاه بسیاررتبه بندی شده -مبتنی بر آموزش و پرورش شهریه مقرون به صرفه با توجه به حمایت دولت واقعا بین المللی تجربه برجسته محل مرکزی در قلب اروپا KU Leuven آنلاین روز باز ما در حال سازماندهی یک روز باز آنلاین در روز سه شنبه 1 دسامبر 2022 برای اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد برنامه های مدرک ما. کشف نوآورانه ترین دانشگاه اروپا و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های بین المللی ما، پذیرش، مسکن و خیلی بیشتر. برای کسب اطلاعات بیشتر، گوگل “KU Leuven آنلاین روز باز”.

شامل: ریاضیات برای موسسات مالی کسب و    کار و    مدیریت بازار مدیریت پروژه    حسابداری مالی    آمار روانشناسی فلسفه  اقتصاد مدیریتی     برای    ریاضیات کسب و کار برای کسب و کار

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

برای پذیرش در این برنامه، الزامات پذیرش عمومی برای لیسانس’s programme apply:a Flemish degree of secondary educationa Flemish degree of short-دوره آموزش عالی درجه فلاندری از آموزش عالی برای پیشرفت اجتماعی، به استثنای گواهی استعداد پداگوژیک مدرک یا گواهی، اعطا شده در زمینه متقاضیان HBO فلاندری که مدرک تحصیلات متوسطه یا مدرک دانشگاهی اعطا شده توسط یک موسسه آموزشی به رسمیت شناخته شده از کشوری که تصویب کرده است کنوانسیون به رسمیت شناختن لیسبون را می توان پذیرفته به شرطی که آنها را می توان در آن کشور به یک برنامه است که معادل لیسانس مدیریت کسب و کار پذیرفته شده و به شرطی که آنها را برآورده الزامات شایستگی زبان انگلیسی.متقاضیانی که موفق به اخذ دیپلم کارشناسی اروپا یا دیپلم بین المللی کارشناسی شده اند، می توانند به شرطی که شرایط تدبر زبان انگلیسی را داشته باشد، پذیرفته شوند.

رشته های مشابه

رشته مدیریت دریاچه و مخزن

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-09

تاریخ شروع

2022-12-05

رشته فلسفه - تمرکز فلسفه، علم و فناوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-22

تاریخ شروع

2023-02-01

رشته گردشگری - مدیریت خدمات مسافرتی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2023-02-01

رشته علوم کامپیوتر

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-08-11

رشته مدیریت رویدادها - برنامه بنیاد کارشناسی

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

2022-09-27

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته اسپانیایی - تاکید ادبیات هیسپانیک

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-21

تاریخ شروع

2023-05-01

رشته عناصر برنامه MicroBachelor علم داده ها

سطح دوره

preparation

ددلاین ثبت نام

نامشخص

تاریخ شروع

نامشخص

رشته قانون با جرم شناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-12

تاریخ شروع

2023-01-15

رشته توسعه بین المللی با اقتصاد با یک سال در خارج از کشور

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-25

تاریخ شروع

2023-01-26

رشته مهندسی ریاضی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-01

تاریخ شروع

2022-08-01

بازگشت به بالا