Master of Business Administration
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 16800

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-09-01

تاریخ برگزاری

2022-10-12

درباره این دوره

دانشجویان لیسانس لیسانس علوم در École Polytechnique را وادار به نه تنها یادگیری مفاهیم، بلکه آزمایش آنها را صرف وقت در École پلی تکنیک برش لبه مرکز تحقیقات، کار در آزمایشگاه ها در مشکلات واقعی در حال حاضر توسط دانشمندان ما مقابله.   هر کدام از دانشجویان تخصص انتخاب می کنند، باید پایان نامه کارشناسی انجام دهند که در قالب یک پروژه تحقیقاتی انجام می شود. به این ترتیب دانش آموزان به صرف وقت در آزمایشگاه، جایی که آنها در حال تعامل با دانشمندان و احساس روال روز به روز از دانشجویان دکترا، پس از اسناد، تکنسین ها و محققان برجسته است. همچنین به دانشجویان کنفرانس ها و سمینارهای علمی منظمی در مورد مضامین تحقیقاتی کنونی و همچنین بازدید آزمایشگاهی ارائه می شود. و بعد از فارغ التحصيلي؟ هدف اولیه از برنامه لیسانس باز کردن درب برنامه های مختلف کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی، در École Polytechnique و یا موسسات بزرگ دیگر در سراسر جهان است. دانشجویان حمایت و مربیگری دریافت می کنند تا مطالعات خود را در حوزه های رویای خود بیشتر دنبال کنند، مانند رمزنگاری، داده های بزرگ، اخترفیزیک، مکانیک، رباتیک، امور مالی، مدیریت انرژی، فناوری های نانو، سیاست پولی، اقتصاد توسعه، استراتژی کسب و کار، شیمی مواد، بیوتکنولوژی…

سال اول مطالعات بر کسب مهارت های اساسی و دانش مورد نیاز برای بقیه دوران تحصیلی دانشجویان متمرکز است. این سال اول نیز دانش آموزان ما را قادر می سازد تا تمام موضوعات علمی را همان طور که در آموزش عالی تدریس می شوند کشف کنند. پس از داشتن کلاس در هر رشته، آنها پس از آن می توانند رشته دو برابر آنها مایل به مطالعه را انتخاب کنید. در طول سال های دوم و سوم خود، دانش آموزان انتخاب بین سه رشته دو نفره:Double major in Mathematics & EconomicsDouble major in Mathematics & PhysicsDouble major in Mathematics & علوم کامپیوتر درطول سال سوم خود، دانش آموزان را وادار به انجام پایان نامه لیسانس.

درخواست سرمایه

بنیاد پلی تکنیک École ارائه می دهد تعداد محدودی از بورسیه تعالی بر اساس تعالی دانشگاهی برای کمک به ما جذب و پاداش بهترین دانش آموزان در سراسر جهان. در سال اول بورسیه های تعالی برای دانشجویانی که با افتخارات پذیرفته می شوند محفوظ است. آن ها به ۴۰ یورو در سال می رسد که در ۱۰ اقساط ماهانه پرداخت می شود. تجدید بورسیه تعالی منوط به موفقیت تحصیلی و حضور در برنامه است. در پایان سال اول، بورسیه های تعالی اضافی به دانش آموزانی که نتایج دانشگاهی برجسته ای را به دست آورده اند اعطا می شود در حالی که همچنین به زندگی دانشجویی و فعالیت ها در محوطه دانشگاه کمک می کند.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

تا بتونم درخواست کنم متقاضیان باید یکی از الزامات زیر را برآورده کنند: در حال حاضر در حال تحصیل برای گواهی ترک دبیرستان یا در حال حاضر در حال تحصیل برای گواهی ورود به دانشگاه علمی و یا در حال حاضر گواهی ورود به تحصیل به دست آورده اند science at a higher education institution (scientific university, specialized institute, French preparatory class…)Consistent with all of École Polytechnique’برنامه های دانشگاهی، برنامه لیسانس برای دانش آموزان برتر با پتانسیل بسیار بالا طراحی شده است، که قادر به پیروی از یک برنامه درسی غنی و خواستار است.متقاضیان همچنین باید الزامات خاص زیر را برآورده: به طور کلی قوی متوسط دانشگاهی را دوره های پیشرفته ریاضیات، و حداقل یک دوره علوم پیشرفته یک سطح از زبان انگلیسی کافی برای تکمیل موفقیت آمیز این برنامه (چارچوب مشترک اروپا مرجع برای سطح زبان C1)لطفا به وب سایت ما برای اطلاعات کامل و مهلت مراجعه کنید.

شرایط شروع تحصیل

کاربردها:دور اول: ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۲ دور دوم: ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ تا ۳ ژانویه ۲۰۲۳ دور ۳: ۱۵ فوریه ۲۰۲۳ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۳

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا