Master of Business Administration

لیسانس مدیریت بازرگانی

مدرسه بین المللی کسب و کار هالت

مدرسه بین المللی کسب و کار هالت

United Kingdom, England, London

کارشناسی تبدیل Hult از مدیریت کسب و کار (BBA) در اطراف حقیقت جهانی است که به استاد مهارت طراحی شده است ، هر مهارت ، از دوچرخه سواری به رهبری یک تیم ، آن را باید تمرین. مطالعات خود را در ماه ژانویه یا سپتامبر آغاز کنید.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 52113

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-09-04

تاریخ برگزاری

2023-06-01

درباره این دوره

چالش های یادگیری عملی را به کل برنامه خود را یکپارچه — تضمین شما را درک نظریه مربوطه در حالی که در حال توسعه ذهنیت ها و مهارت های ضروری برای حرفه ای در مقیاس جهانی است. قرار دادن یادگیری در مرکز انجام تئوری قرار دادن به عمل از طریق سناریوهای کسب و کار دنیای واقعی، مشاوره مشتری زندگی می کنند، شبیه سازی، و hackathons. کار در تیم های متنوع، ریسک در یک محیط امن و حمایت کننده، و حل چالش های کسب و کار در حال حاضر با آن مواجه هستند به عنوان شما مسیر خود را برای تبدیل شدن به یک حرفه ای موفق جهانی کنده کاری. با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با سوزاندن فن آوری های شیشه ای، ما شناسایی مهارت های حرفه ای و فنی کارفرمایان جهانی استخدام برای—و ساخته شده این به طور مستقیم به برنامه خود را. ما با هم کار می کنند، به طور مداوم، برای کمک به شما ساخت پایه دانش ضروری، طرز فکر، و مهارت برای فارغ التحصیل شدن با ابزار شما برای نقش شما می خواهید نیاز دارید. توسعه مهارت ها هر ماژول شامل کارگاه ها و آموزش در مهارت ها و طرز فکر است که شما خواهد شد درخواست به چالش خود را و که شما در ارزیابی خواهد شد. شما پیشرفت خود را در داشبورد شخصی خود را دنبال کنید. مربیگری شخصی خود را حرفه ای و مربی توسعه شما را در طول سفر خود را پشتیبانی— کمک به شما تفسیر ارزیابی های خود را, درک نقاط قوت و ضعف خود را, و اتصال آن یادگیری به اهداف شغلی خود را. نمونه کارها کسب و کار داشبورد دانش آموز خود را قطاری و نظارت بر پیشرفت و دستاوردهای خود را، در نهایت ساخت شما نمونه کارها حرفه ای به نمایش گذاشتن تسلط خود را از مهارت به کارفرمایان آینده است.Core & specialization modulesAll core and specialization modules are a half-semester long (7.5 credits) and built around a real-world business challenge—this could be a complex project, a live business consultation, hackathon, or simulation. هسته ماژول ها : ساخت هسته قوی تبدیل به یک متخصص در زمینه های ضروری از کسب و کار بین المللی ، اما نه در دوره های جدا شده است. موضوعات اصلی، از امور مالی گرفته تا بازاریابی تا مدیریت و اخلاق، در سراسر ماژول با هم یکپارچه می شوند. شما بلافاصله یادگیری های خود را به چالش کسب و کار خود را اعمال, درست مثل شما را در جهان واقعی, در حالی که در حال توسعه مهارت ها و ذهنیت های ضروری برای یک حرفه موفق در هر زمینه ای که شما را انتخاب کنید. ماژول های تخصصی: انجام آنچه شما دوست دارم نگه داشتن دانش کسب و کار خود را پایه گسترده و یا متخصص در منطقه مورد علاقه در حالی که در حال توسعه مهارت های حرفه ای به خودتان لبه در یک زمینه خاص پس از فارغ التحصیلی. بدون نیاز به تصمیم گیری هنوز— شما ملزم به کشف بسیار در مورد خودتان; احساس رایگان به صبر کنید و ببینید که در آن اشتیاق خود را به شما منجر می شود.

هسته ماژول رویکرد آموزشی Hult در راه ما به طور طبیعی یاد بگیرند و کار در جهان واقعی ساخته شده است. به جای نشستن در دوره های جداگانه و قطع شده، شما را وادار به اعمال نظریه مربوطه از رشته های متعدد مانند بازاریابی، امور مالی، و اخلاق به یک چالش واحد در هر ماژول هسته. ماژول های تخصص همه تخصص ها به عنوان افراد زیر سن قانونی با مدیریت، تجزیه و تحلیل کسب و کار، کارآفرینی، امور مالی، و بازاریابی در دسترس به عنوان رشته در دسترس هستند. تکمیل چهار ماژول (30 اعتبار) در نظم و انضباط به فارغ التحصیل با رشته، و یا تکمیل دو (15 اعتبار) برای یک جزئی. بازاریابی مدیریتکارآفرینیتجزیهو تحلیل کسب و کارمالیروانشناسیکامپیوتر طراحیعلوم

درخواست سرمایه

ما تشخیص می دهیم که کالج یکی از بزرگترین تصمیماتی است که شما اتخاذ خواهید کرد، و ما به پاداش دادن به استعدادها و دستاوردهای دانشجویان جاه طلب اعتقاد داریم. همه دانش آموزان ورودی می توانند برای طیف وسیعی از بورسیه های مبتنی بر شایستگی و یا جوایز مبتنی بر نیاز است که پاداش دستاوردهای و پتانسیل خود را در داخل و خارج از کلاس درس درخواست. شما می توانید در مورد بورسیه ها و جوایز ما را به طور مفصل در hult.edu/ug-scholarships.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

ما به قرار دادن وقت شما به سمت آنچه مهم است اعتقاد داریم: آینده شما. با کار به طور مستقیم با ما در یک فرایند ثبت نام یک به یک، شما حق در مسیر در سراسر درخواست خود را باقی بماند و رسیدن به بسیار بیشتر از آماده سازی آزمون SAT به تنهایی. فرایند پذیرش شخصی ما شامل: با شما می شناسم: هر متقاضی به Hult مشاور ثبت نام شخصی خود اختصاص داده شده است. آنها یک منبع بزرگ از پشتیبانی و کمک، از ارائه درخواست اولیه خود را به روز یکی از برنامه های خود را. بیش از نتایج شما: نمرات آزمون فقط اینقدر در مورد شما به ما می گوید. برای موفقیت در کسب و کار شما نیاز به درایو، جاه طلبی، و طرز فکر رشد- که ما از طریق یک فرایند عمیق است که شامل یک مصاحبه یک به یک می دانیم. پاداش شما برای استعدادهای خود را: طیف وسیعی از شایستگی و نیاز مبتنی بر بورسیه ها و جوایز در دسترس وجود دارد, طراحی شده برای آن را آسان تر برای شما به بودجه برنامه خود را.

شرایط پرداخت

لندن: £ 35،600بوستون : $ 53،950

شرایط تحصیل

مسیر استاندارد جهانی: 3 سالمسیر استاندارد ایالات متحده: 4 سال انتقال دانش آموزان: 2-3 سال

شرایط شروع تحصیل

 

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا