چگونه از سایت آموزشی Udemy دوره های رایگان همراه با گواهینامه های رایگان دریافت نماییم؟

با سلام

حالا که مجبوریم به خاطر کرونا خونه بمونیم، برای ما کامپیوتری ها بهترین فرصته تا به کارهای عقب افتاده برسیم.

این روزها فرصت خوبی برای یادگیری موضاعات جدید از طریق آموزش آنلاین هست.

خیلی ها دوست دارن در دوره های آنلاین شرکت کنن، مطالب جدید یاد بگیرن و گواهینامه این دوره ها را هم دریافت و به رزومه لینکدین اضافه کنن.

سایت هایی مثل coursera , edx دوره های انلاین زیادی برگزار می کنن ولی برای اعطای گواهینامه مبلغی را از 50 تا 500 دلار دریافت می کنن که برای ما ایرانی ها خیلی زیاده و تازه اگر هم کارت اعتباری بین المللی نداشته باشیم باید بگردیم یه شرکت مطمین پیدا کنیم و پول دلار را گرونتر پرداخت کنیم تا این دوره ها را برامون بخرن یا خیلی پررو باشیم با شرمندگی از یکی از دوست های خارج نشین خواهش کنیم که برامون پرداخت کنه. خب هر دوتاش کار سختیه.

حالا چکار کنیم؟

یه سایت آموزش آنلاین دیگه هست که من خیلی ازش راضیم. این سایت udemy هست.

حراج سایت udemy.com
حراج سایت udemy.com

سایت udemy هم دوره های آنلاین برگزار می کنه. این ذوره ها موضوعات خیلی متنوعی دارن. هم دوره های رایگان داره و هم دوره های پولی. بعید موضوعی باشه که تو سایت udemy براش آموزشی وجود نداشته باشه.

بعضی وقت ها هم مثل همین روزها حراج برگزار می کنه و با تخفیف بالا دوره ها را عرضه می کنه. این روزها هم بخاطر کرونا حراج گذاشته و مثلا دوره های 200 دلاری را 10 دلار ارائه میده.

ولی خب برای ما ایرانی ها که کارت اعتباری بین المللی نداریم حتی پرداخت 1 دلار هم سخته.

خبر خوب:کوپن های رایگان udemy

سایت udemy بعضی وقت ها یک سری کوپن های تخفیف 100 درصدی برای مشتریان خاص ارائه میده. مشتریان خاص کسانی هستند که در دوره های زیادی شرکت کردند. بعضی از این مشتریان خاص علاقه ای به استفاده از این کوپن ها ندارن. در نتیجه ما میتونیم از کوپن اونها استفاده کنیم.

من در این مدت یه سایت و یک کانال تلگرام پیدا کردم که این کوپن ها را رایگان ارائه میدن و کوپن ها واقعا عالی هستند. من خودم در این مدت دوهفته در سه دوره آنلاین خیلی خوب شرکت کردم و پس از اتمام دوره گواهینامه گرفتم و به صفحه لینکدین اضافه کردم. قیمت هر کدوم از این دوره ها در حالت عادی بالای 200 دلار بود که برای من رایگان در اومد. باورش سخته ولی باور کنید.

فقط یادتون باشه که این کوپن ها محدودیت زمانی دارن و باید خیلی سریع به محض اینکه کوپن رادریافت کردید برای درس ثبت نام کنید.

سایت https://couponscorpion.com/ و کانال تلگرامی udemycoursefreeforu

من هر سه تا کوپن رایگانم را از این سایت و کانال دریافت کردم. امروز سه تا کوپن جدید هم گرفتم.

امیدوارم کوپن های رایگان زیادی دریافت کنید.

نویسنده مطلب: باران سیل سپور

منبع مطلب

ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.