سفیران ایرانیان

سفیران ایرانیان

موسسه حقوقی سفیران ایرانیان با توجه به قدمت و تجربه بسیار بالایی که در زمینه خدمات حقوقی و همچنین خدمات مشاوره حقوقی مهاجرتی دارد از برترین موسسات حقوقی کشور قلمداد می شود . شما عزیزان می توانید با سپردن امور خود به این موسسه از پیشرفت و انجام آن مطئن شده و بدین ترتیب با خیالی آسود به پیشبرد دیگر برنامه های خود بپردازید .

سفیران ایرانیان را با این لوگوی رسمی بشناسید.
سفیران ایرانیان را با این لوگوی رسمی بشناسید.

دوستان عزیز که علاقه مند به انواع طرق قانونی مهاجرت به کشورهای دیگر هستند باید توجه داشته باشند برای این امر موسسات و در واقع اشخاص حقیقی و حقوقی بسیار زیادی در ایران وجود دارند اما برخی موسسات از جمله موسسه حقوقی سفیران ایرانیان در این زمینه بسیار قدرتمند هستند و بر اساس تعداد بالای پرونده های موفقی که در زمینه های مختلف مهاجرت از جمله مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری داشته اند می توان گفت توان و رزومه بسیار بهتری در این زمینه دارند .

موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذر مهر ایرانیان
موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذر مهر ایرانیان

اطلاعات موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

شماره ثبت موسسه حقوقی سفیران ایرانیان : 37835

شماره شناسه ملی موسسه حقوقی سفیران ایرانیان : 14005602448

آدرس موسسه حقوقی سفیران ایرانیان : تهران – صادقیه – اباذر – پلاک 70

وبسایت موسسه حقوقی سفیران ایرانیان : WWW.SAFIRANSTUDY.COM

آدرس ایمیل موسسه حقوقی سفیران ایرانیان : [email protected]

شماره تماس موسسه حقوقی سفیران ایرانیان : 02147620101

https://www.youtube.com/watch?v=Pg_uT34Dg_o

موسسه حقوقی بین المللی سفیران ایرانیان در حال حاضر با بیش از 7 سال تجربه موفق در زمینه طرق مختلف قانونی مهاجرت ، جزو معتبر ترین موسسات حقوقی کشور در زمینه مهاجرت بوده و در این زمینه پیشتاز است . در مجموع این موسسه در زمینه ها مختلف از جمله موارد زیر فعالیت دارد :

مشاوره حقوقی در زمینه :

مهاجرت به اروپا توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت به خارج از کشور

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به سوئد توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به نروژ توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به دانمارک توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به فنلاند توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به استرالیا توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به امریکا توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به انگلستان توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری و طرق دیگر مهاجرت به کانادا توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کادر درمان به سوئد توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کادر درمان به دانمارک توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کادر درمان به آلمان توسط سفیران ایرانیان

مهاجرت کادر درمان به اروپا توسط سفیران ایرانیان

و تمامی کشورهای اروپایی دیگر …

سفیران ایرانیان
سفیران ایرانیان

امروزه افراد علاقه بسیار زیادی به تحصیل در خارج از کشور داشته و تمایل دارند که به بهترین کشورهای اروپایی و آمریکایی به منظور ادامه تحصیل مهاجرت کنند. امّا مسئله‌ای که به هنگام مهاجرت تحصیلی اهمّیت ویژه‌ای دارد، مراجعه به موسسه مشاوره تحصیل در خارج است و باید جدی گرفته شود.
چنانچه شما نیز از متقاضیان و علاقه‌مندان به مهاجرت تحصیلی هستید و تاکنون به موسسه مشاوره تحصیل در خارج مراجعه نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله برایتان خواهیم گفت که مشاوره تحصیلی چگونه برای مهاجرت تحصیلی شما را راهنمایی کرده و اطلاعات مفیدی در اختیارتان می‌گذارد.

مشاوره تحصیلی برای مهاجرت

اهمیت مراجعه به موسسه مشاوره تحصیلی موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که افراد در زمینه مهاجرت تحصیلی دارند، مراجعه به موسسه مشاوره تحصیل در خارج است. معمولا افراد اطلاعات زیادی درباره کشور مقصد و شرایط حاکم برآن ندارند، بنابرین کمک گرفتن از شخص مشاور ضرورت بسیار زیادی دارد.
یک مشاور خوب و کاربلد به شخص کمک می‌کند که در سریع‌ترین زمان ممکن روند مهاجرت تحصیلی خود را طی کرده و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه نداشته باشد و درصورت اخذ بورسیه و یا پذیرش از دانشگاه‌ها، به بهترین موقعیت‌های دست یابد.اگر هنوز مشاور مناسبی انتخاب نکرده‌‌اید، هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Rpkvzh4KrX8

نحوه انتخاب موسسه مشاوره تحصیل در خارج

به هنگام انتخاب موسسه مشاوره تحصیل در خارچ باید نهایت دقت را داشته باشید، تا بهترین مشاور تحصیلی را انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که به هنگام مهاجرت خانواده، دوستان و آشنایان شما در کنارتان نیستند که در صورت نیاز با آن‌ها مشورت کنید. بنابراین یک مشاور خوب در کشور غریبه حکم خانواده را دارد.
برای انتخاب مشاور زبده و کار بلد باید به نکات مهمی دقت داشته باشید و شخص مناسبی را به منظور مشاور و راهنمای خود انتخاب کنید. در ادامه مهمترین ویژگی‌های مشاوره تحصیلی را برایتان خواهیم گفت.

ویژگی‌های یک مشاوره تحصیلی زبده

موسسه سفیران ایرانیان
موسسه سفیران ایرانیان

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاوره تحصیلی کاربلد به شرح زیر است:

۱.داشتن موسسه شماوره

شخصی که به عنوان مشاور تحصیلی خود انتخاب می‌کنید حتما باید در یک موسسه مشاوره تحصیل در خارج مشغول به کار باشد و به عبارتی دارای دفتر رسمی مشاوره باشد.

۲.داشتن مدارک تحصیلی

مشاور تحصیلی باید دارای تخصص کافی در این زمینه بوده و دارای مدارک تحصیلی باشد تا بتواند به بهترین شیوه ممکن به شما مشورت داده و شرایط تحصیل را برایتان توضیح دهد.

۳.آشنایی به زبان و قوانین کشور مربوطه

شخص مشاوره تحصیلی باید تسلط کامل به زبان کشور مقصد داشته باشد و اطلاعات دقیقی در زمینه قوانین آنجا داشته باشد. از آنجایی که قوانین مربوط به پذیرش دانشجوی خارجی براساس شرایط حاکم دائم در حال تغییر است، آگاهی در این زمینه به شدت حائز اهمیت است.

۴.دردسترس بودن و پیگیری دائم

فرد مشاوره تحصیلی باید به صورت دائم پیگیر وضعیت مراجعه کننده خود باشد و از وضعیت او کسب اطلاعات کند و برای آسایش و رفاه فرد در کشور مقصد تلاش کرده و زمینه رفاه و آسایش او را فراهم کند.

https://www.youtube.com/watch?v=H2DR5aQ5RYU

۵. داشتن تجربه کافی

قبل از مراجعه به موسسه مشاوره تحصیل در خارج حتما از داشتن تجربه شخص مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی اطمینان کسب کنید. به این منظور می‌توانید از سایر افرادی که به کمک شخص مشاور موفق به دریافت بورسیه تحصیلی در خارج شده‌اند و یا پذیرش تحصیلی گرفته‌اند، اطلاعات مفیدی کسب نمایید.
اگر به ویژگی‌های گفته شده دقت داشته باشید، بدون شک می‌توانید بهترین شخص مشاور تحصیلی را انتخاب کرده و با کمک او در راستای رسیدن به اهداف خود تلاش موفقیت‌آمیزی داشته باشید.

موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

موسسه حقوقی بین المللی سفیران ایرانیان

سفیران ایرانیان

سفیران آذر مهر ایرانیان

کسب اطلاع از شرایط تحصیلی در کشورهای خارجی

موسسه حقوقی سفیران ایرانیان
موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

زمانی که به موسسه مشاوره در خارج مراجعه می‌کنید با آسودگی خاطر مسائل مربوط به پذیرش و شرایط بورسیه تحصیلی را مورد بررسی قرار می‌دهید‌. از جمله مواردی که در زمینه تحصیل در خارج از کشور به شما در مراکز مشاوره تحصیلی ارائه داده می‌شود، عبارت‌اند از:
• اطلاع از برخورداری متقاضی ادامه تحصیل از داشتن مدارک تحصیلی لازم
• اطلاع از داشتن مدارک دکترا برای پذیرفته شدن در موقعیت‌های تحصیلی پیشرفته
• داشتن حداقل مدرک فنی و حرفه‌ای و نظری جهت پذیرش به عنوان دانشجوی کارشناس
• بررسی شرایط مالی مراجعه کننده
• بررسی سوابق تحصیلی شخص مراجعه کننده و موفقیت‌های تحصیلی
در ادامه متداول‌ترین سوالاتی که افراد به هنگام مراجعه به موسسه مشاوره تحصیل در خارج عنوان می‌کنند، برایتان شرح داده و پاسخ‌ آن‌ها را خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

موسسه حقوقی بین المللی سفیران ایرانیان

سفیران ایرانیان

سفیران آذر مهر ایرانیان

پرسش و پاسخ‌های رایج در زمینه مهاجرت تحصیلی

اگر شما نیز قصد مهاجرت به خارج از کشور به منظور ادامه تحصیل را دارید، توصیه می‌کنیم که به پرسش و پاسخ‌های زیر نهایت دقت را داشته باشید تا به هنگام مهاجرت تحصیلی با این قبیل از مشکلات مواجه نشوید.

۱. مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی چیست؟

از جمله مدارکی که برای مهاجرت تحصیلی باید در اختیار داشته باشید به شرح زیر است:
• مدارک پیش دانشگاهی به منظور پذیرش به عنوان دانشجو کارشناسی
• مدارک کارشناسی جهت پذیرش برای کارشناسی ارشد
• مدارک کارشناسی ارشد برای پذیرش به عنوان دانشجوی دکترا
• رزومه شخصی
• سوابق تحصیلی، علمی و تحقیقاتی
• ترجمه ریزنمرات دوران تحصیلی
• ترجمه شناسنامه
• پاسپورت معتبر ۶ ماهه
• مدارک تسلط به زبان
• ترجمه شناسنامه
• توصیه‌نامه اساتید دانشگاه
• در صورت هیئت علمی بودن سوابق و تجربه کار
• مقالات چاپ شده در مجلات خارجی و ایرانی به صورت ترجمه شده
مواردی که برایتان عنوان کردیم جهت اخذ پذیرش تحصیلی مهم بوده و باید در دسترس داشته باشید. در موسسه مشاوره تحصیل در خارج کلیه ملزومات لازم جهت تکمیل پرونده را به شما معرفی می‌کنند.

موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

۲. آیا امکان تحصیل رایگان در کشورهای خارجی وجود دارد؟ به چه صورت می‌توان این امکان را کسب کرد؟

چنانچه افراد مستعد و باهوشی باشید بدون پرداخت هزینه بسیار بالا می‌توانید در دانشگاه‌های معتبر خارجی پذیرش شوید. اگر مشکلات مالی و عدم‌توانایی مالی دارید، نگران نباشید؛ زیرا شما نیز امکان تحصیل در کشورهای پیشرفته را دارید.

در این زمینه حتما به موسسه مشاوره تحصیل در خارج مراجعه کنید تا از جزییات دقیق مطلع شوید. اکثر کشورهای پیشرفته جهت پذیرش ذانشجو آزمون ورودی برگزار کرده و در صورت آگاهی و دانش قوی می‌توانید در این آزمون‌ها شرکت کرده و موفقیت کسب کنید.
برای اخذ بورسیه تحصیلی رایگان باید رزومه تحصیلی قوی داشته و تخصص‌های علمی منحصر به فردی داشته باشید، به عنوان مثال چندین تز و مقاله مورد تایید و مفید داشته باشید.

۳. مزایای تحصیل در خارج چیست؟

تحصیل در خارج از کشور چه به عنوان دانش‌آموز و چه به عنوان دانشجو دارای مزایای بسیار زیادی است و افراد معمولا جهت دسترسی به این مزایا به موسسه مشاوره تحصیل در خارج مراجعه کرده و خواستار مهاجرت تحصیلی هستند. از جمله مهم‌ترین مزایای تحصیل در خارج از کشور عبارت‌اند از:

• پیدا کردن موقعیت‌های شغلی بیشتر و مناسب‌تر

با تحصیل در خارج از کشور آینده شغلی شما در آینده تضمین شده و به راحتی می‌توانید در خارج از ایران و حتی در داخل کشور مشغول به کار شوید و با بحران‌های اقتصادی مواجه نشوید.

• آشنایی یافتن با فرهنگ‌های مختلف

زمانی که به کشوری جهت تحصیل مهاجرت می‌کنید از رسومات و فرهنگ آن کشور نیز مطلع شده و تنها محدود به یک جغرافیا و منطقه نیستید. آشنایی با فرهنگ‌های مختلف باعث تغییر دیدگاه و نگاه شما نسبت به زندگی و مسائل مختلف می‌شود.

• افزایش اعتماد به نفس

زمانی که در یک کشور با موقعیت عالی تحصیل می‌کنید به صورت ناخودآگاه اعتماد به نفس شما افزایش یافته و به دنبال اهداف بزرگ‌تر رفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیشرفت کرده و به دستاوردهای مهمی دست پیدا می‌کنید.

• آشنایی و تسلط به زبان خارجی

امروزه دانستن چندین زبان یک امتیاز محسوب می‌شود و شما با تحصیل در یک کشور بیگانه به زبان آن کشور تسلط یافته و در زمینه شغلی نیز موفق‌تر خواهید بود.

• ورود به دانشگاه بدون آزمون ورودی

برای ادامه تحصیل در خارج از کشور لزومی به شرکت در آزمون‌های ورودی نداشته و با سوابق تحصیلی خود می‌توانید به دانشگاه‌های مختلف مراجعه کرده و متناسب با علاقه و توانایی‌هایی که دارید، مشغول به تحصیل شوید.

۴. معایب تحصیل در خارج از کشور چیست؟

موارد زیر معایب تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور بوده و توصیه می‌کنیم به این موارد نیز در کنار مزایای تحصیل در خارج از کشور دقت داشته باشید:
• هزینه‌های بالای تحصیل در خارج از کشور
• داشتن حس غربت و دلتنگی
• دور بودن از آشنایان و دوستان
• و سایر مشکلات دیگر

جمع‌بندی و سخن پایان

در این مقاله برایتان گفتیم‌که مراجعه به موسسه مشاوره تحصیل در خارج چقدر اهمیت دارد و جدی باید گرفته شود. بهتر است هنگام مهاجرت تحصیلی به این مراکز معتبر مراجعه کرده و با مشاور متخصص مشورت کنید. در این صورت روند مهاجرت شما بسیار سریع‌تر پیشرفته و هیچ‌گونه مشکلی در دوران تحصیل نخواهید داشت. توصیه می‌کنیم که به هنگام انتخاب مشاوره تحصیلی به موارد گفته شده نهایت دقت را داشته باشید.

موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

موسسه حقوقی بین المللی سفیران ایرانیان

سفیران ایرانیان

سفیران آذر مهر ایرانیان

کلاهبرداری سفیران ایرانیان

دوستان عزیز توجه داشته باشید با توجه به اینکه تقریبا در تمامی کشورهای دنیا اعم از توسعه یافته و در حال توسعه ، شرکتهایی که رشد کرده و به عنوان قدرتمندترین در زمینه فعالیت خود شناخته می شوند ، از طرف افراد و یا شرکتهای رقیب مورد حملاتی قرار می گیرند که این حملات با توجه به سطح اطلاعات و دسترسی افراد می تواند از طرق مختلفی انجام گیرد . برای مثال ممکن است شخصی وبلاگی تحت عنوان کلاهبرداری سفیران ایرانیان و یا کلاهبرداری موسسه سفیران ایرانیان منتشر کرده و در آن به بیان مطالب کذبی در زمینه های این چنینی بپردازید . اما باید توجه داشت این افراد و این مقالات صرفا به منظور وارد نمودن ضربه و تضعیف این موسسات قدرتمند اقدام به چنین اموری می نمایند که البته تیم حقوقی و جزایی موسسه حقوقی سفیران ایرانیان همواره در صورتی که چنین وبلاگها و یا مواردی مشاهده کند ، اقدام به پیگیری قضایی در این زمینه خواهد نمود باشد که این افراد دیگر هیچ وقت اقدام به انتشار اکاذیب علیه سفیران ایرانیان و حتی دیگر موسساتی که به خوبی و درستی در حال خدمات رسانی به مردم عزیزمان هستند ننمایند .

توجه داشته باشید مقالات این افراد تحت تعقیب تحت عناوین زیر ساخته ممکن است ساخته شود :

کلاهبرداری سفیران ایرانیان

کلاهبرداری موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

کلاهبرداری موسسه سفیران ایرانیان

کلاهبرداری موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذر مهر ایرانیان

کلاهبرداری موسسه سفیران

کلاهبرداری توسط موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

کلاهبرداری توسط موسسه سفیران ایرانیان

کلاهبرداری توسط موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذر مهر ایرانیان

کلاهبرداری توسط موسسه سفیران

شکایت از سفیران ایرانیان

شکایت از موسسه سفیران ایرانیان

شکایت از موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

شکایت از موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

شاکی های سفیران ایرانیان

شاکی های موسسه سفیران ایرانیان

شاکی های موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

شاکی های موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

شاکیان سفیران ایرانیان

شاکیان موسسه سفیران ایرانیان

شاکیان موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

شاکیان موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

مال باختگان سفیران ایرانیان

مال باختگان موسسه سفیران ایرانیان

مال باختگان موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

مال باختگان موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

قربانیان سفیران ایرانیان

قربانیان موسسه سفیران ایرانیان

قربانیان موسسه حقوقی سفیران ایرانیان

قربانیان موسسه حقوقی سفیران آذر مهر ایرانیان

موسسه سفیران نسل نو ایرانیان

سفیران نسل نو ایرانیان

گالری تصاویر سفیران ایرانیان

safiran azar mehr
safiran azar mehr

موسسه حقوقی بین المللی
موسسه حقوقی بین المللی

سفیران آذر مهر
سفیران آذر مهر

safiran
safiran

سفیران
سفیران

safiraneiranian
safiraneiranian

سفیران ایرانیان
سفیران ایرانیان

سفیران آذر مهر ایرانیان
سفیران آذر مهر ایرانیان

موسسه حقوقی بین المللی
موسسه حقوقی بین المللی

azar mehr-e iranian
azar mehr-e iranian

safirane iranian
safirane iranian

موسسه حقوقی
موسسه حقوقی

موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذر مهر ایرانیان
موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذر مهر ایرانیان

safiran-e azar mehr-e iranian
safiran-e azar mehr-e iranian

azar mehH
azar mehH

azar meh

پیام سفیران

فضای رقابتی در بین کسب و کارهای بزرگ و صاحب نام باعث به وجود آمدن ترفند مخربی به نام “ضد تبلیغ” یا “تبلیغات منفی” شده است که موسسه سفیران ایرانیان نیز یکی از قربانیان این ترفند غیر اخلاقی توسط رقبا میباشد. چرا که رقبا به دلیل ضعف و عدم توانایی رقابت در فضای سالم و حرفه ای و ههمچنین رشد و پیشرفت روز افزون موسسه سفیران ایرانیان، بجای تلاش برای پیشرفت و تعالی مجموعه خود اقدام به ضد تبلیغات گسترده تحت عنوان کلاهبرداری سفیران ایرانیان، کلاهبرداری توسط سفیران ایرانیان، شاکیان سفیران ایرانیان، کلاهبرداری موسسه سفیران ایرانیان و امثالهم در فضای مجازی علیه موسسه سفیران ایرانیان نموده اند و در این راه از هیچ کاری دریغ نکرده اند البته این امر کاملا عادی بوده و نشان دهنده ضعف رقبای این موسسه بین المللی قدرتمند می باشد. امید است کماکان به یاری خداوند متعال در خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز موفق بوده و قادر به جلب رضایت شما عزیزان باشیم.

کلاهبرداری سفیران ایرانیان
کلاهبرداری سفیران ایرانیان

نویسنده مطلب: سفیران ایرانیان

منبع مطلب

ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.