راهنمای اقامت تمکن مالی فرانسه 2022

فرانسه که می‌ توان از آن به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی با میراث فرهنگی غنی و احترام به حقوق بشر یاد کرد، امروزه مورد توجه کسانی قرار گرفته است که به دنبال اخذ اقامت فرانسه از راه آسانی می باشند. یکی از راه های آسان ورود به محیط این کشور بسیار زیبا و دارای زیرساخت قوی راه اقامت تمکن مالی می باشد.  اقامت تمکن مالی فرانسه به شما این فرصت را می دهد که بدون انتقال نقدینگی اقامت این کشور زیبا را به دست آورده و بدون شرط حضور میان این کشور و کشور های اروپایی جا به جا شوید

 

همچنین قصد داریم بگوییم که مهاجرین در صورت داشتن شرایط مهاجرت از راه تمکن مالی باید چه کنند و چه گام هایی بردارند تا به هدف خود برسند. علاوه بر همه این موارد بیشتر به توضیح اقامت تمکن مالی فرانسه 2022 و یا اقامت فرانسه خود حمایتی خواهیم پرداخت.

 

اقامت تمکن مالی فرانسه چیست؟

در این بخش نگاهی به تعریف جز به جز اقامت فرانسه خود حمایتی و به عبارتی اقامت تمکن مالی داشته است. اقامت تمکن مالی یعنی این که شما تمکن لازم برای حضور در کشور فرانسه را دارید. شما باید نقدینگی تان را در حساب شخصی نشان دهید. در واقع باید در بانک معتبر افتتاح حساب کنید و نقدینگی خود را در بانک بگذارید. این مبلغ را باید بعد از این که وارد فرانسه شدید، به دولت این کشور نشان دهید. گذاشتن مبلغ در حساب نشان می دهد که شما هزینه خرید اقلام مصرفی در فرانسه را دارید و همچنین می توانید تمام نیازهای همسر و فرزندانتان را در کشور فرانسه برطرف کنید. کسانی که از راه اقامت تمکن مالی اقدام می‌ کنند، می‌ توانند بدون پول و بدون سرمایه گذاری در دنیای تجاری فرانسه این اقامت را که بدون شرط حضور است را از آن خود کنند.

 

کمتر کشوری اقامت بدون شرط حضور ارائه می دهد. اگر می خواهید شما نیز از این فرصت طلایی که کشور فرانسه ارائه می دهد و هر ساله از طریق آن مهاجرین زیادی را می پذیرد، استفاده کنید، می توانید بعد از تحقیق راجع به این موضوع و بعد از به روز کردن اطلاعات خود کارهای مربوط به مهاجرت به این کشور را انجام دهید. طبق قوانین جدید اقامت تمکن مالی فرانسه 2022،  مهاجر باید حتماً علاوه بر تمکن مالی، درآمد ماهانه داشته باشد.

 

شرایط لازم و مخارج اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

برای این که بتواتید از طریق اقامت تمکن مالی فرانسه وارد این کشور شده و تمام زیبایی های آن را از نزدیک ببینید باید حتماً شرایط لازم برای مهاجرت را داشته باشید. اگر واجد شرایط نباشید بعد از این که فرم درخواست خود را تکمیل کردید، با نامه ریجکتی ویزا  مواجه می شوید. در واقع بعد از این که درخواستتان مورد بررسی آفیسر قرار گیرد، با ریجکتی مواجه خواهید شد. برای این که این مسئله برای شما پیش نیاید، باید حتماً شرایطی که ما در این قسمت از مقاله حاضر قرار داده ایم را رعایت کنید.

مهاجری که به دنبال اقامت خود حمایتی فرانسه بدون پول، می باشد باید هزینه تمکن مالی فرانسه را داشته باشد. هزینه تمکن مالی فرانسه به ازای نفر اصلی ۴۰ هزار یورو، همسر سرمایه داری که برای این روش اقدام کرده است، ۲۰ هزار یورو و به ازای فرزند متقاضی ۱۰ هزار یورو می باشد. در واقع یک خانواده سه نفره باید ۷۰ هزار یورو در حساب نشان دهند. لطفا توجه کنید که  قرار نیست سرمایه شما از بین برود و قرار نیست سرمایه شما صرف ایجاد و یا خرید بیزینس آماده شود، قرار است سرمایه تان تنها در حساب شخصی بماند. علاوه بر این مورد باید حتما به صورت ماهانه مبلغی وارد حسابتان شود. این مبلغ به ازای نفر اصلی حداقل ۱۳۰۰ یورو به ازای همسر متقاضی ۱۴۰۰ یورو و به ازای فرزندی که زیر ۱۶ سال است ۷۵۰ یورو می باشد. تقریباً یک خانواده سه نفره باید ۵۱۵۰ یورو به صورت ماهانه درآمد داشته باشند تا شرایط اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه بدون پول را داشته باشند. بعد از واجد شرایط بودن باید به دنبال اخذ ویزای خود حمایتی که در دسته ویزای سرمایه گذاری قرار گرفته است، بروید.

مزایای اقامت تمکن مالی فرانسه

اشخاصی که موفق به دریافت این نوع اقامت می شوند، تردد آزاد به آلمان، اتریش، فنلاند، فرانسه، پرتغال، اسپانیا و به عبارتی کشورهایی خواهند داشت که در حوزه اتحادیه اروپا قرار دارند.

شما می توانید بعد از به دست آوردن این نوع اقامت، برای دریافت وام های بانکی اقدام کنید.

بدون محدودیت سنی اجازه دارید که برای اقامت خودحمایتی فرانسه بدون پول اقدام کنید.

بدون این که نیاز باشد زبان فرانسوی را بلد باشید و یا بدون این که نیاز باشد تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشید، می توانید این نوع ویزا را بگیرید. البته شما باید تا حدودی زبان انگلیسی و فرانسوی را بلد باشید. نیازی نیست که مدرک زبان ارائه دهید.

از میان کشورهایی که اقامت تمکن مالی ارائه می دهند، فرانسه تنها کشوری است که بدون شرط حضور این نوع اقامت را صادر می کند

بعد از این که وارد فرانسه شدید، می توانید ملکی خریداری کنید و یا سرمایه گذاری داشته باشید.

 

خدمات شمیران گشت در زمینه اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه

مسئله ای که در خصوص اخذ اقامت فرانسه وجود دارد این است که، برای اخذ اقامت باید یک سری موارد را رعایت کنید و حتماً باید پروسه حقوقی را با دقت پیش ببرید. از آن جا که مهاجرین از کارهای حقوقی مربوط به پروژه خود اطلاعی ندارند و نمی دانند که با برداشتن چه گام هایی می توانند اقامت تمکن مالی فرانسه را بگیرند، توصیه ما این است که حتماً پرونده خود را به وکیل آگاه و به موسسه ای بسپارند که بارها موفق به پیمودن مسیر مهاجرتی شده است

حال اگر به دنبال موسسه خوبی هستید که شما را به نتیجه مطلوب برساند، از شمیران گشت غافل نشوید. چنانچه پس از مطالعه مقاله اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی کماکان سوال یا ابهامی دارید می توانید با شماره های زیر با موسسه شمیران گشت تماس حاصل نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند. با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

 

 

ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.