آسان شدن شرایط مهاجرت به آلمان و دریافت پاسپورت آلمانی

آلمان اولین و محبوبترین مقصد مهاجرتی کسانیست که از ایران قصد مهاجرت به اروپا را دارند و همچنین برترین اقتصاد اروپا به شمار می‌رود.

آنجلا مرکل صدراعظم به زودی از قدرت کنار خواهد رفت و دولت ائتلافی جدیدی در آلمان تشکیل خواهد شد دولت ائتلافی جدید تصمیماتی اتخاذ نموده که موجب خوشحالی مهاجران خواهد شد.

بنابراین تصمیمات، آلمان همچنان کشوری مهاجرپذیر خواهد ماند و نیروهای کار جوان میتوانند این کشور مهاجرت کنند.

دو تغییر اساسی و مهم با تغییر دولت در آلمان در زمینه مهاجرت اتفاق خواهد افتاد:

اول اینکه مدت زمان دریافت تابعیت آلمانی یا همان پاسپورت برای کسانی که آلمان زندگی کردنده اند از ۸ سال تا ۵ سال کاهش خواهد یافت و حتی در صورت مشارکت در فعالیت‌های بشردوستانه و عام المنفعه در این کشور، احتمال دریافت پاسپورت در زمانی کوتاه‌تر از ۵ سال نیز وجود خواهد داشت که خبر بسیار خوبی برای کسانی است که در آلمان زندگی می کنند.

دوم اینکه با قانونی که مدنظر نظر دولت جدید آلمان می باشد، کودک متولد در این کشور در صورتی که یکی از والدین پنج سال در آلمان زندگی کرده باشد از ابتدا پاسپورت آلمانی دریافت خواهد کرد.

این شرایط نسبت به قوانین قبلی بسیار تسهیل شده است است و در صورتی که به اجرا درآید باعث خوشحالی فراوان مهاجرین فعلی و نیز کسانی خواهد شد که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند.

در صورتی که قصد مهاجرت به آلمان را دارید، جهت دریافت اطلاعات به روز مهاجرت به آلمان و همچنین دریافت مشاوره مهاجرت به این کشور وب سایت www.germanyresidency.com مراجعه فرمایید.

نویسنده مطلب: Germany Residency

منبع مطلب

ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.